אזור ירושלים 02-5443334 |

אזור המרכז 054-7579415

הסיפור שלנו

(והסודות מבית סבא)

כך הנס שהתרחש לפני 110 שנים בכפר ציורי באוקראינה עובר מדור לדור אצלנו במשפחה, ומסייע לאלפי אנשים להבריא מזיהומים בעזרת חוכמת הריפוי הטבעית. כמו הרבה סיפורים טובים, גם הסיפור של חזן רפואה טבעית מתחיל ב"היה היה". הכל החל לפני יותר מ- 100 שנה, אי שם בכפר צ'רטוריסק באוקראינה. סבו של יעקב חזן, רבי מנדל חזן, היה ילד קטן כשלפתע נתקף בזיהום קשה ברגלו. הזיהום הלך והתפשט, והרופא לא הצליח למצוא לו מזור. אב המשפחה שמע על מטפלת טבעית, אישה מבוגרת המתגוררת בכפר סמוך, אשר מתמחה בריפוי זיהומים באמצעים טבעיים. מנדל הקטן קדח מחום, והאב שחשש מהגרוע מכל נסע אליה כדי להציל את ילדו. לאחר שבדקה את מצבו של מנדל, רקחה האישה תרופה מצמחי מרפא ומרחה אותה על הרגל המודלקת. לפי הסיפור שעובר אצלנו במשפחה, הכאבים שככו תוך דקות. לאחר מספר ימים של מריחת המשחה הזיהום נעלם – ומנדל הקטן שב לקפץ ולשמוח. אביו שהוקסם מיכולות הריפוי המופלאות, ביקש מהאישה ללמד אותו את סודותיה.

את השיטה שלה הוא העלה על הכתב

ביחד עם שיטות ריפוי נוספות שלמד בכפרי רוסיה.

מהשיטות האלה ספג מנדל כבר בצעירותו, ומאז חייו היו ספוגים במסירות נפש להצלת חיים. כשעלה ארצה, שנים ספורות לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה, הוא החליט להקדיש את חייו לשימור סודות הריפוי והעברתם לבנו, רבי יצחק. כך פתח רבי יצחק קליניקה לרפואה טבעית בבני ברק, שהפכה למוקד עלייה לרגל. עם השנים יעקב הצעיר נקרא אל הדגל, וספג מהידע שהועבר במשפחה מדור לדור. רעייתו תמר הצטרפה אליו, וכל השאר הוא היסטוריה. מאז הם מגשימים יחדיו את שליחות הריפוי והצלת החיים, במסגרת חזן רפואה טבעית.

מגיע לך להרגיש טוב!

לריפוי טבעי והקלה מיידית:

אודות חזן רפואה טבעית

המרכז המוביל לריפוי זיהומים באמצעים טבעיים, בעזרת חוכמת ריפוי ייחודית שעוברת מדור לדור במשך 110 שנים. חוכמה שמבריאה אלפי אנשים בעזרת מיצוי הסגולות העוצמתיות מן הטבע. עולם הרפואה ממשיך להתקדם ללא הרף, אך לעיתים הרפואה הקונבנציונלית מתקשה למצוא מזור לזיהומים ולסיבוכים הנגרמים בעקבותיהם. ההתפשטות המהירה של הזיהום מצריכה טיפולים תרופתיים אינטנסיביים ולעיתים אף התערבות כירורגית שכרוכה פעמים רבות בסבל ובתופעות לוואי. גם כאשר טיפולים אלו מייצרים רגיעה נקודתית, היחלשות מערכות הגוף עלולה להוביל להישנות הזיהום שוב ושוב. בנוסף, ההחמרה מובילה פעמים רבות לנזקים שנחשבים ברפואה הקונבנציונאלית כבלתי הפיכים. חוכמת הריפוי הטבעי שנצברה מאז ימי קדם, היא זו שיכולה להעניק את המזור המיוחל במקרים מסוג זה. החוכמה הזו עוברת אצלינו מדור לדור במשך למעלה ממאה שנה, ומסייעת לאלפי אנשים להבריא ולחזור לחיים בעזרת יכולות הריפוי המופלאות שטבע הבורא בעולם הבריאה.

Icon-for-about

ריפוי זיהומים באמצעים טבעיים

את חזן רפואה טבעית הקמנו לפני שנים רבות כדי להמשיך את השליחות המשפחתית ולהוביל לריפוי זיהומים מהשורש, ללא התערבות כירורגית וללא תופעות לוואי תרופתיות. כל זאת תוך שמירה על הגוף ושיקום המערכות החיוניות שלו, בעזרת יכולות הריפוי המופלאות שטבע הבורא בעולם הבריאה. חוכמת הריפוי במרכז הטיפולים שלנו מבוססת על רקיחת תערובות של צמחי מרפא, שמנים אתריים ותמציות בייצור בלעדי. עם השנים שכללנו את השיטות שעברו מדור לדור, והתוצאה היא פורמולות ייחודיות המובילות לריפוי בצורה יעילה ומהירה יותר. הסוד שלנו הוא בשילובים ייחודיים של צמחי מרפא. שילובים אלו נרקחים בהתאם למצב המטופל, וכוללים עשרות חומרים פעילים המרפאים גם את הזיהומים הקשים ביותר. כל התכשירים שלנו נרקחים בדיוק מירבי, באמצעות שילוב של עקרונות מדעיים וידע עתיק יומין שעובר מדור לדור. במרוצת השנים השמועה על הטיפול הטבעי שעושה פלאים התפשטה, אנשים מכל קצוות הארץ פקדו את המרכז בבית"ר עלית, וכך הוחלט להקים שלוחה נוספת בירושלים.

האנשים שמאחורי
חזן רפואה טבעית

בראש המרכז לטיפול טבעי בזיהומים עומדים בני הזוג יעקב ותמר חזן, מומחים לריפוי מחלות זיהומיות ובעלי מגוון הכשרות בעולמות הרפואה האלטרנטיבית. יעקב היה בשנים עברו איש חינוך, בין היתר היה מנהל חינוכי. בעקבות הפצרות חוזרות ונשנות מצד אביו לשמר את המסורת המשפחתית ובעצת רבו, יעקב נקרא אל הדגל והחליט להקדיש את חייו לשליחות של ריפוי זיהומים. זאת בעזרת שימור ושכלול הסודות שעברו במשפחה מדור לדור. תמר ספגה לאורך השנים את רזי הטיפולים השונים, והרחיבה את ארגז הכלים של המרכז באמצעות הכשרות שונות שבהן לימודי נטורופתיה, הרבליסט קליני, צמחי מרפא, שמנים אתרים ולימודי תזונה. הרוח החיה מאחורי המרכז היא רוחו של רבי יצחק חזן, אביו של יעקב, מורה הדרך שמטפל במשך עשרות שנים באלפי אנשים. יצחק הוא מטפל בחסד עליון שנושא את לפיד הריפוי, אשר עובר במשפחה מדור לדור. לאורך השנים הוא דייק את שיטות הריפוי והעביר אותן לדור הבא.

השילוב בין ההכשרות השונות לידע שעבר מדור לדור, מאפשר לנו לרקוח תכשירים וטיפולים ייחודיים,

המובילים להקלה מהירה, לריפוי זיהומים ולשיקום המערכות שנפגעו.

מגיע לך להרגיש טוב!

לריפוי טבעי והקלה מיידית: